Vítá Vás Tramping Club Westend založený v roce 1926 na základech osady Údolí hadrů, jejíž vznik se datuje kolem roku 1921.

Na těchto stránkách bychom vás rádi informovali o historii dávné, ale i té mladší. Dočtete se zde o plánovaných akcích, ať již sportovních nebo jiných, můžete zde zanechat vzkaz členům osadního výboru či svým kamarádům. Budeme postupně zveřejňovat fotografie spojené s osadním životem a proto velmi uvítáme vaše příspěvky.Pánský večer na Westendu

Pánský večer na Westendu

V sobotu 5. 11. 2016 byla v hostinci U Menclů v Hatích obnovena tradice Pánských večerů, která sahá do 30tých let minulého století. Tehdy se mužská část osadníků rozhodla, že jednou v roce se bude bavit bez dohledu svých partnerek a za zpěvu a konzumace lihových nápojů zavzpomíná na divoké zábavy z dob vzniku osady. Pánské večery se konaly i za 2. světové války a po ní. Velkou popularitu si získaly v 70tých letech, ale poté skončily pouze ve vzpomínkách pamětníků.

Letos se sešlo na Pánském večeru asi 20 kamarádů a za doprovodu kamarádů Mirka Váni, Marko Čermáka a Jirky Tuttera si krásně zazpívali, pobavili se množstvím vtipů a samozřejmě i něco málo vypili.

Tak snad příští rok opět a s větší účastí,
Křemík 

Vodácký maratón na Berounce

Vodácký maratón na Berounce

39. ročník Vodáckého maratónu na Berounce 21. května 2016 v délce 70 km za účasti kamarádů Marka Čermáka ml. a Vítka Procházky z Westendu, kteří obsadili 2. místo. Gratulujeme

Fotky zde.

Výsledky Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu

Výsledky Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu

Přikládám výsledky velmi vydařeného (sportovně, společensky i meteorologicky) 32. ročníku Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu konaného opět ve Svinařích.

Pokračování tohoto článku »»»

Výroční oheň

Výroční oheň

Údolí hadrů – Tramping Club Westend pořádá výroční oheň k 95 letům od založení osad na osadním hřišti 6. srpna 2016. V případě silně nepříznivého počasí se sejdeme v hostinci u Menclů v Hatích.

Dne 15. 2. 2017 bylo přidáno video.

Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu

Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu

Opět po roce zdravím příznivce podbrdského hokejbalu, je mi ctí Vás pozvat na již 32. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu v sobotu 9. 4. 2016 od 10.00 na hřišti Sokola Svinaře (stejné hřiště, jako v minulých 4 letech)!

Pokračování tohoto článku »»»

Novoročenka

T. C. Westend Vám přeje všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí do Nového roku 2016!

pf-2015-westend-0002

Mikulášská zábava + fotky

Mikulášská zábava + fotky

T. C. Westend pořádá v sobotu 28. 11. 2015 v hostinci U Menclů v Hatích Mikulášskou zábavu (pro dospělé). Hrají Kamarádi Staré řeky, začátek v 19 hodin.

30. 11. – přidány fotky z akce

Fotky - rozloučení s Pavlem a oprava studánky

Fotky - rozloučení s Pavlem a oprava studánky

Na rajčeti si můžete prohlédnout fotografie z posledního rozloučení s Pavlem Schoříkem a z opravy osadní studánky.

Pavel Schořík

Pavel Schořík

V úterý 6. 10. 2015 nás navždy opustil výborný kamarád, dlouholetý osadní šerif, skaut, tramp, sportovec a muzikant

PAVEL SCHOŘÍK
1935 – 2015 

Na Westendu se s Pavlem rozloučíme v sobotu 17. 10. 2015 večer v hostinci u Menclů v Hatích.

Fotky z osadní zábavy

Fotky z osadní zábavy

Na e-mail nám dorazily první fotky z osadní zábavy, která proběhla v sobotu 18. července 2015 v hospodě u Menclů. Pokud máte nějaké další a chcete je zveřejnit, zašlete nám je.

21. července – přidány nové fotky od Tomáše Schwarze – ZDE.

Pokračování tohoto článku »»»