Vítá Vás Tramping Club Westend založený v roce 1926 na základech osady Údolí hadrů, jejíž vznik se datuje kolem roku 1921.

Na těchto stránkách bychom vás rádi informovali o historii dávné, ale i té mladší. Dočtete se zde o plánovaných akcích, ať již sportovních nebo jiných, můžete zde zanechat vzkaz členům osadního výboru či svým kamarádům. Budeme postupně zveřejňovat fotografie spojené s osadním životem a proto velmi uvítáme vaše příspěvky.Výsledky Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu

Výsledky Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu

Přikládám výsledky velmi vydařeného (sportovně, společensky i meteorologicky) 32. ročníku Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu konaného opět ve Svinařích.

Pokračování tohoto článku »»»

Výroční oheň

Výroční oheň

Údolí hadrů – Tramping Club Westend pořádá výroční oheň k 95 letům od založení osad na osadním hřišti 6. srpna 2016. V případě silně nepříznivého počasí se sejdeme v hostinci u Menclů v Hatích.

Dne 15. 2. 2017 bylo přidáno video.

Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu

Velikonoční turnaj TCW v hokejbalu

Opět po roce zdravím příznivce podbrdského hokejbalu, je mi ctí Vás pozvat na již 32. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu v sobotu 9. 4. 2016 od 10.00 na hřišti Sokola Svinaře (stejné hřiště, jako v minulých 4 letech)!

Pokračování tohoto článku »»»

Novoročenka

T. C. Westend Vám přeje všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí do Nového roku 2016!

pf-2015-westend-0002

Mikulášská zábava + fotky

Mikulášská zábava + fotky

T. C. Westend pořádá v sobotu 28. 11. 2015 v hostinci U Menclů v Hatích Mikulášskou zábavu (pro dospělé). Hrají Kamarádi Staré řeky, začátek v 19 hodin.

30. 11. – přidány fotky z akce

Fotky - rozloučení s Pavlem a oprava studánky

Fotky - rozloučení s Pavlem a oprava studánky

Na rajčeti si můžete prohlédnout fotografie z posledního rozloučení s Pavlem Schoříkem a z opravy osadní studánky.

Pavel Schořík

Pavel Schořík

V úterý 6. 10. 2015 nás navždy opustil výborný kamarád, dlouholetý osadní šerif, skaut, tramp, sportovec a muzikant

PAVEL SCHOŘÍK
1935 – 2015 

Na Westendu se s Pavlem rozloučíme v sobotu 17. 10. 2015 večer v hostinci u Menclů v Hatích.

Fotky z osadní zábavy

Fotky z osadní zábavy

Na e-mail nám dorazily první fotky z osadní zábavy, která proběhla v sobotu 18. července 2015 v hospodě u Menclů. Pokud máte nějaké další a chcete je zveřejnit, zašlete nám je.

21. července – přidány nové fotky od Tomáše Schwarze – ZDE.

Pokračování tohoto článku »»»

Výsledky nohejbalového turnaje

Výsledky nohejbalového turnaje

Tuto sobotu (6. června 2015) se konal již třetí ročník novodobého nohejbalového turnaje na osadních hřištích T. C. Westend. Letos se přihlásilo celkem 12 týmů, abecedně: Brdský dobráci, Halesa, Jirani, Medvědi, Old-Star Westend, Paběrky, Stránčice, Strong-Boys A, Strong-Boys B, Watto, Westend Čihátko a Westend Hatě. Do finále zaslouženě postoupili Paběrky a Stránčice. Jednalo se o velmi vyrovnaný zápas, který dospěl ve třetím a rozhodujícím setu do stavu 9:9. Zde prokázali svoji sílu Paběrky a turnaj vyhráli. Pořadí prvních 3 týmů:

  1. Paběrky
  2. Stránčice
  3. Halesa

Děkujeme všem zúčastněným a příští rok opět na stejném místě.

Fotografie: od Křemíka, od Brdských dobráků (bude postupně doplňováno).

Kniha Osadní toulky

Kniha Osadní toulky

Do rukou se nám dostala kniha Osadní toulky od autora Martina Maršálka, která pojednává o nohejbalu na trampských osadách v okolí Vltavy a Berounky. První díl Osadních toulek přináší přehled 131 osad, mimo jiné je zde také zmínka o Westendu. Publikace je určena pro ty, které zajímá tramping s nohejbalem a chtějí navštívit místa spojená s těmito českými fenomény. Knihu (272 stran) lze koupit za 240 Kč na www.kniha.cz.