Vítá Vás Tramping Club Westend založený v roce 1926 na základech osady Údolí hadrů, jejíž vznik se datuje kolem roku 1921.

Na těchto stránkách bychom vás rádi informovali o historii dávné, ale i té mladší. Dočtete se zde o plánovaných akcích, ať již sportovních nebo jiných, můžete zde zanechat vzkaz členům osadního výboru či svým kamarádům. Budeme postupně zveřejňovat fotografie spojené s osadním životem a proto velmi uvítáme vaše příspěvky.Pozvánka na 34. ročník hokejbalového turnaje

Pozvánka na 34. ročník hokejbalového turnaje

Opět po roce zdravím příznivce podbrdského hokejbalu, je mi ctí Vás pozvat na již 34. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 1. 4. 2018 od 10:00 na hřišti Sokola Svinaře (stejné hřiště, jako v minulých 6 letech)!

Pokračování tohoto článku »»»

PF 2018

PF 2018

T. C. Westend Vám přeje klidné prožití letošních Vánoc a hodně štěstí do Nového roku 2018.

Fotky ze zábavy

Fotky ze zábavy

Fotky z letošní zábavy T. C. Westend si můžete prohlédnout zde.

Vodácký maraton

Vodácký maraton

Dne 20. 5. 2017 se konal na Berounce vodácký maraton v délce 60 km, za účasti našich mladých osadníků Marka Čermáka a Vítka Procházky, kteří obsadili krásné druhé místo ve své kategorii. Gratulujeme!

Výsledky Velikonočního turnaje v hokejbalu 2017

Výsledky Velikonočního turnaje v hokejbalu 2017

Přikládáme výsledky velmi vydařeného (vysoká sportovní úroveň, bez zranění, hodně diváků) 33. ročníku Velikonočního turnaje TCW v hokejbalu konaného opět ve Svinařích.

Díky všem za účast a za necelý rok se dle naší nedělní dohody sejdeme ve Svinařích opět v tradičním termínu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 1. 4. 2018 v 10.00.

Sportu zdar a hokejbalu na Brdech zvlášť!

Pozvánka na 33. ročník hokejbalového turnaje

Pozvánka na 33. ročník hokejbalového turnaje

Opět po roce zdravíme příznivce podbrdského hokejbalu, je nám ctí Vás pozvat na již 33. ročník Velikonočního turnaje v hokejbalu na Boží hod velikonoční, tedy o velikonoční neděli 16. 4. 2017 od 10:00 na hřišti Sokola Svinaře (stejné hřiště, jako v minulých 5 letech)!

Pozvánka ZDE.

Pokračování tohoto článku »»»

PF 2017

T. C. Westend vám přeje šťastné prožití Vánoc a vše nejlepší do Nového roku.

pf-2017

Mikulášská - fotky

Mikulášská - fotky

Fotky z letošní Mikulášské zábavy, které nám zaslal Josef Zeman si můžete prohlédnout zde.

Pánský večer na Westendu

Pánský večer na Westendu

V sobotu 5. 11. 2016 byla v hostinci U Menclů v Hatích obnovena tradice Pánských večerů, která sahá do 30tých let minulého století. Tehdy se mužská část osadníků rozhodla, že jednou v roce se bude bavit bez dohledu svých partnerek a za zpěvu a konzumace lihových nápojů zavzpomíná na divoké zábavy z dob vzniku osady. Pánské večery se konaly i za 2. světové války a po ní. Velkou popularitu si získaly v 70tých letech, ale poté skončily pouze ve vzpomínkách pamětníků.

Letos se sešlo na Pánském večeru asi 20 kamarádů a za doprovodu kamarádů Mirka Váni, Marko Čermáka a Jirky Tuttera si krásně zazpívali, pobavili se množstvím vtipů a samozřejmě i něco málo vypili.

Tak snad příští rok opět a s větší účastí,
Křemík 

Vodácký maratón na Berounce

Vodácký maratón na Berounce

39. ročník Vodáckého maratónu na Berounce 21. května 2016 v délce 70 km za účasti kamarádů Marka Čermáka ml. a Vítka Procházky z Westendu, kteří obsadili 2. místo. Gratulujeme

Fotky zde.